Gra dla prawdziwych mężczyzn 

Właściwie każdy prawdziwy mężczyzna chociaż raz marzył o zmierzeniu się ze swoich najlepszym kumplem w nielegalnym wyścigu. Z całą pewnością nieraz oglądając popularne filmy o wyścigach marzyliście, by wsiąść za kółkiem wyścigowego samochodu i spróbować swoich sił w tym niebezpiecznym sporcie. Wyścigi są jednak w pełni nielegalne w wielu cywilizowanych państwach, gdyż jest to niesamowicie niebezpieczny sport o wysokim wskaźniku śmiertelności.

Na nieszczęście, ale dla większości z nas nielegalne wyścigi są w pełni niedostępne, gdyż jest to nielegalne oraz nie posiadamy stosownego sprzętu. Na szczęście istnieją gry komputerowe, które są łatwo dostępne i umożliwiają nam sprawdzenie swoich sił w faktycznym wyścigu. 
Gry wyścigowe cieszą się ogromną popularnością w gronie mężczyzn, zwłaszcza te, które posiadają funkcję multiplayer. Nic dziwnego, gdyż ściganie się z komputerem bardzo szybko się nudzi i właściwie każdy z nas preferuje spróbować swoich sił  z żywym człowiekiem. Taka gra jest o sporo bardziej pasjonująca, a właściwie każdy street race jest całkowicie inny. Ciężko jest także oszacować poziom trudności każdego wyścigu, gdyż nie wiadomo jakie kwalifikacji posiada nasz współzawodnik. Jeżeli już więc od dawna marzyliście o sprawdzeniu swoich sił w wyścigu ulicznym to warto zainstalować odpowiednią grę na swoim laptopie albo komputerze. Warto najpierw dowiedzieć się, które tytuły cieszą się największą popularnością pośród polskich i zagranicznych graczy. Im większa jest popularność danej gry, tym większa ilość ewentualnych przeciwników do ulicznego wyścigu.

Źródło informacji: wyścigi.